Rekomendacje

System oczyszczania organizmu Colon Pack firmy MITRA cieszy się bardzo dobrą opinią użytkowników. Wśród nich są lekarze i osoby zajmujące się medycyną naturalną. Oto niektóre z nich: Podane w opiniach wyniki dotyczące np. spadku wagi ciała dotyczą tych konkretnych osób i nie mogą być gwarantowane przez naszą Firmę.

Dr Eugeniusz Siwik

… początek stosowania Colon Pack, jest również pretekstem do dbania o swoje ciało, czyli swoje zdrowie i długowieczność.

W czasie stosowania Colon Pack zaobserwowałem wiele pozytywnych zmian zarówno tych subiektywnych i obiektywnych. Żadne inne suplementy jakie stosowałem dotychczas nie dawały tyle pozytywnych zmian. Najważniejsze to zlikwidowanie zaparć i to już w czasie pierwszych trzech dni stosowania, rewelacja. Po 12-14 dniach „badania naukowe” dotyczące zawartości wydalin z przewodu pokarmowego nadają się do szerszego opisu. Subiektywne zmiany to uczucie lekkości w nadbrzuszu, ogólne lepsze samopoczucie. Przy tej okazji należy zwrócić uwagę na picie odpowiedniej ilości wody od 8 do 10 szklanek dziennie, jest to bardzo ważna zasada. Dobrze byłoby zrobić lekkie korekty w odżywianiu, w wielkim skrócie to: dwa dni wegetariańskie w tygodniu, kolejne dwa dni to potrawy rybne, dwa dni w tygodni bez nabiału, picia kawy, herbaty, cukru.

Wiem że są to bardzo trudne i niepopularne zasady, ale początek stosowania Systemu Oczyszczania Organizmu za pomocą Colon Pack, jest również pretekstem do dbania o swoje ciało , czyli swoje zdrowie i długowieczność.

Dr Krzysztof Pietraszkiewicz

Zgroza! Wylazł ze mnie robak !!!

Czym się odżywiamy? W to lepiej nie wnikać. Gdybyśmy nieopatrznie obejrzeli kulisy produkcji żywności, szansa na zjedzenie później czegokolwiek pozostawałaby znikoma. Niestety, musimy jeść co jest nam dane, pić to co nam naleją i oddychać powietrzem w jakim jesteśmy. Niestety.

Do zastosowania Colon Packu namówił mnie były kolega z Białostockiej Akademii Medycznej. Wprawdzie nie miałem większych problemów zdrowotnych, ale częste uczucie zmęczenia, budzenie się z ciężką głową czy obolałymi plecami, jest dla kogoś tak bardzo aktywnego jak ja bardzo uciążliwe.

Bez protestu poddałem się nieuciążliwej terapii. Przez pierwsze dwa tygodnie nic się nie działo. Miałem jednak nieco mniejszy apetyt, co w moim wieku i przy ograniczonej ruchliwości jesienią jest nawet wskazane. Zauważyłem również zmianę stosunku do barków chińskich i tureckich. O ile wcześniej wchodziłem niemal do każdego, później omijałem je szerokim łukiem.

W trzecim tygodniu zacząłem zapinać pasek na jedną dziurkę bliżej, zmniejszyło się zapotrzebowanie na sen, a zwiększyło zainteresowanie kobietami. Poczułem jednocześnie zmniejszenie napięcia brzucha i niemal zapomnianą lekkość pleców. Czy były to spektakularne dowody działania Colon Packu? Nie, jeszcze nie.

Dowód wylazł ze mnie w czasie samodzielnie robionego pedicure, gdy wymacałem od paznokciem palucha wielkiego zgrubienie. Myślałem, że jest to tylko stwardniała skórka. Ściąłem ją, a wówczas z wnętrza, czyli ze mnie, wylazło COŚ. Horror !!!

To COŚ było białe, miało około dwóch centymetrów długości i wolno się wiło. Jak się do mnie dostało, co tam robiło i najważniejsze: jak liczną miało rodzinę?

COŚ  miało trochę szczęścia. Nie trafiło na badania do laboratorium. Spadło do miski klozetowej i popłynęło w siną dal.

Wniosek nasuwał się oczywisty. Robak względnie robaki znalazły sobie we mnie ciepłe gniazdko. Robacze dolce vita zakłócił Colon Pack, wobec czego jedynym racjonalnym rozwiązaniem, była konsekwentna kontynuacja terapii.

I tak się stało. Po miesiącu nastąpiła zdecydowana poprawa zdrowia. Przestały mnie boleć plecy, wróciły mi siły i chęć do życia, nawet w najbardziej pochmurne dni oraz nadzieja, że pozbyłem się „lokatorów”.

Jestem jednak realistą. Wprawdzie już nie chodzę do ulicznych barków, ale jem inne wynalazki, piję wodę i oddycham brudnym miejskim powietrzem. A więc: za pół roku powtórka w Colon Packa.

Barbara Rożdżyńska

…ku swemu zdziwieniu graniczącemu z przerażeniem w czasie porannej toalety stwierdziła, że pozbyła się obrzydliwej glisty

Swój gabinet prowadzę już od 13 lat. Z zanieczyszczeniem organizmu pasożytami i toksynami u swoich pacjentów spotykam się niemalże na co dzień. Same zabiegi refleksologii oczyszczają ale jeśli można je czymś wspomóc to efekty terapeutyczne są zdecydowanie lepsze. Często zalecałam moim pacjentom aby dodatkowo zastosowali sobie jakieś oczyszczanie ale najczęściej były to metody skomplikowane i czasochłonne a kto dzisiaj ma na to czas.

Z zestawem Colon Pack zetknęłam się ok. 1,5 roku temu. Pierwszy zestaw, tak jak zawsze postępuję z nowymi produktami wytestowałam na sobie. Efekty były znakomite i choć jestem osobą na co dzień bardzo dbającą o swoje zdrowie, przypływ energii, leprze samopoczucie, poprawa cery – są to tylko niektóre rzeczy jakich się nie spodziewałam ale które wyraźnie u siebie zauważyłam. Chętnie zaczęłam więc polecać Colon Pack tym z moich pacjentów którym wiedziałam, że jest bardzo potrzebny i że może pomóc.

Znakomitym przykładem właściwego zastosowania Colon Packu jest przypadek jednej z moich pacjentek. Cierpiała od wielu lat na astmę, ciągłe wzdęcia i wystający brzuch mimo ogólnie szczupłej sylwetki. Standardowo wykonane badania na obecność pasożytów niczego nie wykryły. W 15/16 dniu od rozpoczęcia kuracji Colon Packiem ku swemu zdziwieniu graniczącemu z przerażeniem w czasie porannej toalety stwierdziła, że pozbyła się obrzydliwej glisty.  Jej stan niemalże natychmiast znacznie się poprawił. Po zakończeniu kuracji Colon Packiem i pełnego cyklu moich zabiegów mogła odstawić preparaty wziewne, które musiała dotychczas stosować od kilku lat. Wzdęcia ustąpiły a wystający brzuch zdecydowanie się zmniejszył.

Takich i podobnych przykładów w mojej praktyce obserwuję coraz więcej.

Z przyjemnością  pracuję z tym produktem i chętnie go polecam, jest prosty w użyciu i bardzo skuteczny.

Barbara Rożdżyńska

tel. 516-121-600

Maja Błaszczyszyn

Osoby, które mają bardzo zatruty organizm, mogą na początku kuracji doświadczyć  przejściowego złego samopoczucia.

Ciało człowieka jest często z zewnątrz myte i czyszczone, natomiast wnętrze organizmu nie jest odpowiednio oczyszczane, a to przyczynia się do nadwagi i wielu chorób. Nie zdajemy sobie sprawy jak wiele energii potrzeba, aby usunąć z organizmu trujące odpady, które się  w nim z różnych źródeł gromadzą. Gdy energii jest za mało, tempo samoistnego odtruwania zwalnia i w efekcie wszystkie procesy w organizmie są upośledzone. Dlatego potrzebne jest wsparcie w tym jakże ważnym procesie. Takim wsparciem może być zestaw Colon Pack, skutecznie oczyszczający układ trawienny. Osoby, które mają bardzo zatruty organizm, mogą na początku kuracji doświadczyć przejściowego złego samopoczucia. Możemy obserwować obrzęki, wzdęcia, bóle głowy, mdłości, bóle mięśni, uczucie zmęczenia, podenerwowanie, wolne stolce. Objawy te mogą wystąpić lub nie, w różnej konfiguracji, kolejności i nasileniu. Są to normalne procesy związane z odtruwaniem. Nie należy się nimi niepokoić, gdyż zwykle mijają po paru dniach i wkrótce zaczynamy się czuć lżejsi, bardziej energiczni i ożywieni. Po oczyszczeniu musimy podjąć wysiłek zlikwidowania złych nawyków w stylu życia, szczególnie zwrócić uwagę na racjonalne  i zdrowe odżywianie. Wart również wykonać test na nietolerancje pokarmowe, co pozwoli unikać produktów, które nam szkodzą.

Maja Błaszczyszyn – biochemik, terapeuta naturalny.

Przychodnia Medycyny Naturalnej KOMED

tel. 22 628 74 82/83

e-mail: maja.blaszczyszyn@aster.pl

Sławomir Nowakowski

Wytestowałem go najpierw na sobie na wszystkie możliwe sposoby i teraz ze spokojem mogę go polecać każdemu 

… Zajmuję się medycyną naturalną i w końcu znalazłem czas i napisałem poradnik zdrowia pt. „Uroda i Zdrowie”, w którym zawarłem prawie całą wiedzę zdobytą na studiach, różnych kursach i spotkaniach. Nie zapominam jednak o jednym i każdemu to powtarzam: regularnie oczyszczaj swój organizm tak jak ja a on Ci się odwdzięczy dobrym zdrowiem.

Do niedawna jeszcze produkty na oczyszczanie dla siebie i swoich najbliższych sprowadzałem z USA. Do niedawna, bo jakież było moje zdziwienie jak jeden z moich znajomych zaprosił mnie na spotkanie z polską firmą, która właśnie wprowadzała swój nowy produkt o podobnym jak wynikało z opisów działaniu. Początkowo nie bardzo chciało mi się wierzyć żeby to było możliwe żeby ten nowy produkt był choć w pewnym stopniu tak dobry jak te do których byłem przyzwyczajony, a doświadczenie mam duże. Oczywiście jedynym sposobem żeby się o tym przekonać było zastosowanie tego produktu. I tu, choć sceptycznie do niego podchodziłem moje zdziwienie było jeszcze większe. Nie ustępował on w niczym, ani w smaku, ani co najważniejsze w efektach działania tym produktom do jakich byłem przyzwyczajony. Wytestowałem go najpierw na sobie na wszystkie możliwe sposoby i teraz ze spokojem mogę go polecać każdemu, bo jak to się mówi, kto powinien oczyścić swój organizm? – KAŻDY !!!

Sławomir Nowakowski – naturoterapeuta, irydolog, refleksolog.

tel. 505-309-799

Teresa Zakrzewska

W 12 dniu stosowania, w czasie porannej toalety zauważyłam, że widoczne są żywe, nieznane mi pasożyty.

Mam … lat. Jestem osobą bardzo dbającą o zdrowie. Stosuję różne suplementy diety. Ponieważ lubię zwierzęta mam w domu psy i koty. Ok. rok temu byłam na kolejnej wizycie u znajomego weterynarza. Zaaplikował moim pupilkom odpowiednie środki i zasugerował, żebym i ja przeprowadziła jedną z terapii oczyszczających ponieważ na pewno też mam w swoim organizmie jakieś pasożyty, które mogą pochodzić od moich zwierzaków. Przeprowadziłam kilka różnych metod oczyszczających w tym w/g Tombaka. Byłam całkowicie spokojna o to, że już jestem „czysta”.

Kilka miesięcy temu zetknęłam się z nowym suplementem na oczyszczanie organizmu Colon Pack.. Chociaż byłam pewna, że jestem „czysta” i nie muszą już nic stosować postanowiłam wypróbować ten nowy produkt. W 12 dniu stosowania, w czasie porannej toalety zauważyłam, że widoczne są żywe, nieznane mi pasożyty. Byłam tym niesamowicie zaskoczona ale i zadowolona, że teraz mój organizm będzie rzeczywiście czysty. Podobne obserwacje miałam jeszcze przez kilka następnych dni. Kontynuowałam kurację przez dwa kolejne miesiące, w ciągu ostatnich trzech tygodni stosowania Colon Pack nic podobnego już się nie powtórzyło.

Co to są złogi kałowe, jak one wyglądają i jaki mają obrzydliwy zapach mogłam się przekonać na przełomie drugiego i trzeciego tygodnia stosowania. Jestem niesamowicie zadowolona, że los zetknął mnie z tym produktem. Z pełnym przekonaniem Colon Pack polecam każdemu, bo każdy powinien się przy pomocy tego właśnie produktu oczyścić. Po zakończeniu kuracji zdecydowanie poprawiła mi się cera, lepiej się wysypiam, wstaję wypoczęta.

Zadowolona Teresa Zakrzewska z Częstochowy.

tel. 604-265-043

Sławomir Rose

Zaskoczyło mnie, że tak nieskomplikowany w stosowaniu produkt, dał bardzo satysfakcjonujące efekty…..

Od 15 lat pasjonuje się naturoterapią. Prowadząc konsultacje prozdrowotne kompleksowo odchodzę do kwestii poprawy samopoczucia moich klientów. Na szkoleniach, w których uczestniczyłem w ciągu ostatnich lat często podnoszono problem zanieczyszczenia ludzkiego organizmu, ze szczególnym uwzględnieniem złogów i toksyn zalegających w jelitach. W wielu książkach omówiono bardzo szczegółowo sposoby oczyszczania samego siebie. Osobiście również stosowałem różne techniki. Osoby, z którymi rozmawiałem zgadzały się z koniecznością usuwania szkodliwych substancji ze swojego ciała. Za każdym jednak razem, gdy komuś polecałem kurację oczyszczającą napotykałem opór związany z uciążliwością technik oczyszczających oraz skomplikowanym i czasochłonnym trybem ich stosowania. A przecież ludzie ci mają często kontakt ze zwierzętami i co jakiś czas własnych pupili odrobaczyają, zapominając o sobie (a pamiętajmy, że 99% właścicieli domowych zwierząt ma pasożyty). W związku z tym poszukiwałem od kilku lat wygodnego i nieskomplikowanego sposobu, który mógłbym sam stosować, polecając go równocześnie z przekonaniem zainteresowanym osobom .Wiemy o tym, iż dzięki usunięciu min. złogów z jelit lepiej mogą być wykorzystywane przez ludzkie organizmy środki odżywcze dostarczane wraz z pożywieniem. Mam świadomość potrzeby zdrowego odżywiania się oraz, ze względu na ubożenie żywności w środki odżywcze, konieczności uzupełniania naszej diety w dodatki witaminowo-mineralne. Równocześnie zdaję sobie sprawę, iż możemy stosować najdroższe “witaminy”, jednak spora ich część, poprzez to co zalega w naszych jelitach (również pasożyty) nie jest przez nas wykorzystywana. Często po prostu zasilamy nasze “robaczki”, one również “lubią” tak ważne dla nas witaminy i minerały, szczególnie krzem. Przez dwa lata poszukiwałem skutecznego sposobu na usuwanie pasożytów aż pojawił się, polecony mi przez koleżankę Colon Pack. W związku z tym, że wszystkie polecane przeze mnie produkty wpierw sam używam, tak samo stało się i z Colon Packiem. Produkt ten, nieskomplikowany w stosowaniu, zaskoczył mnie efektami. Od samego początku poczułem zwiększony poziom energii. Jako sportowcowi z zamiłowania wyraźnym wyznacznikiem zmiany było dla mnie to, że byłem w stanie przebiec ponad dwukrotnie więcej niż zwykle, a następnego dnia nie czułem tzw. zakwasów w mięśniach, co wcześniej zdarzało się często. Teraz nawet po najcięższym wysiłku wchodzenie po schodach nie stanowiło problemu. Tłumaczę to tym, iż Colon Pack szybko usunął z mojego organizmu toksyny i kwas mlekowy powstały po wysiłku. Drugi efekt to specyficzny "zapach" w toalecie świadczący o wydalaniu pozostałości leków, które kiedyś zażywałem. Po 8-10 dniach intensywniej zaczęły schodzić złogi z jelit. Pod koniec kuracji pojawiły się i pasożyty, ale nie potrafiłem określić ich rodzaju. Opinie moich znajomych były bardzo pozytywne. Największym zaskoczeniem była dla mnie informacja od koleżanki (posiadaczki dwóch psów) o wydaleniu przez nią 20 centymetrowej glisty. Co ciekawe wcześniej miała badanie kolonoskopii, i po tym badaniu stwierdzono, że ma czyste jelita. Własne i znajomych doświadczenia z Colon Pack-iem spowodowały, że ten zestaw trzech produktów stał się elementem najczęściej polecanym moim klientom, zarówno tym zaczynającym w naturalny sposób wspomaganie siebie jak i osobom już zaawansowanym w technikach oczyszczania organizmu np. bioterapeutom, masażystom a także gabinetom odnowy biologicznej. Colon Pack sprawia, że czujemy się lepiej i lepiej. Zacznij już dziś.
Pozdrawiam

Sławomir Rose

tel. 507 140 498, 607 77 45 67

Stanisław Szcześniak

Mam 74 lata. Po zakończeniu kuracji zniknęły kłopoty ze snem, rano budzę się wypoczęty i pełen energii.

Mam 74 lata. Z preparatem “colon pack”; zetknąłem się 6 miesięcy temu. Zacząłem stosować go z powodu dolegliwości układu pokarmowego (zgaga, zaparcia itp.). Już po 2 tygodniach stosowania poczułem wyraźną poprawę-dolegliwości ustąpiły, poprawiła się moja kondycja fizyczna i psychiczna. Zniknęły kłopoty ze snem, rano budzę się wypoczęty i pełen energii (mimo mojego wieku). Po zakończeniu kuracji oczyszczającej zmniejszyło się zapotrzebowanie ilościowe pokarmów. Po dwóch miesiącach kuracji colon packiem czuję się o co najmniej 15 lat młodziej. Efekt zdrowotny jest trwały i na podstawie własnego doświadczenia chętnie polecam ten produkt każdemu, kto chciałby o nim posłuchać, niezależnie od wieku.

Pozdrawiam – S. Szcześniak.

Kasia 25 lat z Warszawy

Ogólnie poprawiła mi się cera, wzmocniły włosy i paznokcie a samopoczucie po zastosowaniu tego cudownego produktu mam po prostu rewelacyjne. Czuję się lekka i piękna.

Warszawa, dnia 02-10-2008

szanowni państwo!

Po pierwsze chciałabym wam bardzo podziękować za to, że jesteście i wyprodukowaliście coś tak rewelacyjnego.

Mam 25 lat i odkąd tylko pamiętam zawsze cierpiałam na lekką nadwagę, co było dla mnie bardzo uciążliwe i krępujące.

Trzy miesiące temu dowidziałam się o pewnym preparacie „colon pack”. Okazał się rewelacyjnym antidotum na moją dolegliwość. Po pierwszym tygodniu stosowania tego cudownego preparatu zauważyłam, że zaczęłam czuć się dużo lżejsza, miałam więcej energii, co poprawiło mi ogólne samopoczucie. Po drugim tygodniu zaczęłam nie tylko zauważać spadek masy ciała lecz również poprawę cery (na którą ogólnie wcześniej nie narzekałam i nie starałam się żeby była lepsza bo tego nie potrzebowałam), ale wygładziła się i przestała się tak „świecić”.

Po zastosowanie całości zalecanej przez producenta jestem bardzo mile zaskoczona tym cudownym produktem. Ogólnie poprawiła mi się cera, wzmocniły włosy i paznokcie a samopoczucie po zastosowaniu tego cudownego produktu mam po prostu rewelacyjne. Czuję się lekka i piękna

gorąco polecam colon pack wszystkim.

Pozdrawiam, Kasia z warszawy.

Mariusz 37 lat z Wrocławia

Colon Pack pomógł mi w pozbyciu się dolegliwości, które dokuczały mi od kilku lat!

Wrocław, dnia 12-08- 2015
Od kilku lat zmagałem się z powracającymi bólami brzucha, zwłaszcza po zjedzeniu określonego rodzaju pokarmów (przede wszystkim dań smażonych, ciężkostrawnych) po zastosowaniu kuracji Colon Pack moje dolegliwości powoli zaczęły zanikać. Pozbyłem się dyskomfortu trawiennego i zacząłem jeść potrawy, których odmawiałem sobie ze względu na moje problemy. Od tego czasu staram się przynajmniej dwa razy w ciągu roku przeprowadzić kurację Colon Pack.

Serdecznie Pozdrawiam,

Mariusz

Monika 44 lata z Konina

Wreszcie poradziłam sobie z zaparciami
Konin, dnia 03-02- 2016

Drodzy Państwo,
Kilka miesięcy po zastosowaniu kuracji Colon Pack mogę z całą pewnością powiedzieć, że żaden inny produkt nie pomógł mi uporać się ostatecznie z moim problemem uciążliwych zaparć. Dolegliwość ta towarzyszyła mi odkąd pamiętam. Lekarze stwierdzili, że „taka moja
natura” i nie byli w stanie doradzić mi nic innego niż doraźne działania, które pomagały tylko na chwilę. Od znajomej usłyszałam o Colon Packu i postanowiłam spróbować. Efekty pojawiły się już w pierwszym tygodniu stosowania, ale nie nastawiałam się pozytywnie. Po miesięcznej kuracji pojawiły się regularne wypróżnienia. Nie spodziewałam się, że ten stan utrzyma się dłużej. Dziś mogę jednak z całą pewnością powiedzieć, że udało się! Niemniej, za kilka miesięcy znów sięgnę po ten rewelacyjny produkt.

Bardzo Państwu dziękuję!

Monika

Anna 48 lat z Andrychowa

Czuję się lekka i pełna energii
Andrychów, dnia 04-11- 2016
Colon Pack został mi polecony przez znajomą pracującą w sklepie ze zdrową żywnością. Początkowo podchodziłam do tematu dość sceptycznie – nie przypuszczałam, że ziołowe suplementy diety będą mogły wpłynąć na poprawę mojego samopoczucia. Pierwsze dni stosowania kuracji były dość trudne. Byłam osłabiona i zmęczona. Jednak objawy te szybko minęły i już w drugim tygodniu stosowania poczułam przypływ sił. Efekt po zakończeniu oczyszczania jest świetny – czuję się lekko, łatwiej mi się wstaje rano bo lepiej się wysypiam, zniknęły problemy z zaparciami. Na pewno powtórzę kurację wiosną!

Pozdrawiam,

Anna

Karol z Łodzi

Po dwóch tygodniach stosowania Colon Pack nastąpiła bardzo zauważalna zmiana na mojej twarzy

Mgr Ewa Stypułkowska

Informacje zwrotne uzyskane od pacjentów zażywających Colon Pack

Aneta Kościelska

W zależności od wieku i problemów zdrowotnych działanie Colon Paku było różne…