Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Znajdziesz tutaj najczęściej zadawane przez pacjentów pytania dotyczące kuracji Colon Pack

Zalecane stosowanie zestawu Colon Pack to dwa razy do roku.

Tak można, nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania zestawu Colon Pack częściej niż zalecane dwa razy do roku, lub przez dwa/trzy kolejne miesiące. Oczyszczaniu organizmu zawsze towarzyszy przypływ energii i ogólnie lepsze samopoczucie a więc po trzech, czterech miesiącach chętnie sięgniemy po Colon Pack ponownie.

Tak, jeśli mamy pewność, że jesteśmy nosicielem pasożytów. W takich przypadkach stosowanie Colon Pack należy kontynuować przez trzy kolejne miesiące. Jest to związane
z dokładniejszym wyeliminowaniem z naszego organizmu pasożytów i ich przetrwalników – jajeczek składanych w olbrzymich ilościach.

Tak, jeśli chcemy dokładnie oczyścić organizm to kolejność stosowania produktów składających się na Colon Pack ma bardzo duże znaczenie i nie można jej zmieniać.

Tak, każdy z produktów składających się na Colon Pack można stosować indywidualnie i tak
np.:

  • Herbatka może byś stosowana przy zaparciach.
  • Parasine Plus przeciwko pasożytom, ale tu zawsze zalecamy dołączenie herbatki.
  • CoFiber na uzupełnienie błonnika w diecie.

Nie jest to koniecznie. Najlepiej jednak zacząć stosowanie w piątek rano, w ten sposób sobota i niedziela będą dniami, w których można będzie zorientować się jak organizm będzie reagował na ten produkt.

Każdy organizm ludzki reaguje inaczej na różne rzeczy czy produkty. Czasami, w wyjątkowych przypadkach u niektórych ludzi taka reakcja może się zdarzyć, dlatego koniecznie należy pić herbatkę wieczorem, aby zminimalizować ryzyko nieoczekiwanego wypróżnienia w ciągu dnia.

Generalnie nie ma takiej potrzeby, jest jednak wskazane ograniczenie spożywania białego cukru. Cukier, jak wiadomo jest bardzo dobrą pożywką dla grzybów a podczas stosowania kuracji oczyszczającej z Colon Pack oczyszczamy się również z grzybów – ograniczmy więc ich pożywkę. Jeśli do tego dodamy sobie jeden dzień w tygodniu bez mięsa to nasz organizm bardzo się nam za to odwdzięczy.

Tak można, ale należy pamiętać o zrobieniu co najmniej 30 minut przerwy pomiędzy przyjmowaniem leków a Colon Packiem. Jeśli lekarz zalecił nam przyjmowanie jakiegoś leku na czczo to oczywiście najpierw przyjmujemy leki a dopiero po ok. 30 minutach zaczynamy Colon Pack.

Można się tego spodziewać ale nie jest to przez naszą Firmę gwarantowane. Należy pamiętać, że Colon Pack nie jest środkiem na odchudzanie tylko na oczyszczanie a spadek masy ciała jest efektem usunięcia z organizmu toksyn, nadmiaru wody i złogów kałowych z jelit. Jeśli natomiast chcemy zastosować sobie jakąś kurację odchudzającą
to poprzedzenie jej oczyszczeniem organizmu z zastosowaniem Colon Pack da zdecydowanie lepszy i trwalszy efekt odchudzania.

To jest bardzo często zadawane pytanie, wiele osób przed zastosowaniem Colon Pack ma takie obawy. Nie ma się czego obawiać, nigdy u nikogo nie stwierdziliśmy takiego efektu i nikt nam czegoś takiego nie sygnalizował.

Nie zalecamy stosowania Colon Pack dla kobiet w ciąży lub karmiących. Z oczyszczeniem organizmu trzeba zaczekać aż do zakończenia karmienia. Bardzo wskazane jest natomiast oczyszczenie organizmu przez przyszłych rodziców przed zajściem w ciążę przyszłej mamy.

CoFiber jest mieszanką specjalnie dobranych ziół i błonników z których każdy ma swoje specjalne zadanie do wykonania. Jest nieodłącznym składnikiem zestawu Colon Pack
w którym wszystkie trzy produkty działają synergicznie. Jeśli zastąpimy go jakimś innym, tańszym błonnikiem to nie spodziewajmy się właściwego działania pozostałych dwóch produktów. A więc odpowiedź na to pytanie brzmi jednoznacznie NIE.

Colon Pack przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Zadaj pytanie:


    [recaptcha]