CoFiber

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI PRODUKTAMI

CoFiber

Kompozycja ziół oczyszczających i dwóch rodzajów błonnika

Jest to najpotężniejsza broń przeciwko wszelkim zanieczyszczeniom w organizmie. Sypiąc dwie miarki tego unikalnego składu roślinno-ziołowego wraz z dwoma rodzajami błonnika – rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego, do szklanki z wodą lub sokiem, mieszając, a następnie wypijając, zaczniesz proces delikatnego wymywania złogów kałowych z jelit oraz usuwania substancji toksycznych. Dodatkowo wzmocni on efekt działania Parasine Plus i pomoże pozbyć się także pasożytów.

Produkt4
Produkt4

CoFiber

CoFiber to suplement diety przeznaczony dla osób, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i układu pokarmowego wspomagając przy tym perystaltykę jelit. Produkt uzupełnia codzienną dietę między innymi w rozpuszczalny błonnik pokarmowy pochodzący z nasion babki płesznik.

null

ZŁOGI KAŁOWE

Dzięki zawartości między
innymi nasion babki
płesznik, CoFiber
wspomaga proces
oczyszczania jelit
ze złogów kałowych.

null

TOKSYNY

CoFiber wspiera proces
usuwania toksyn oraz zbędnych produktów
przemiany materii również przez nerki
i nie tylko.

null

PASOŻYTY

CoFiber działając komplementarnie
z Parasine Plus
pomaga pozbyć
się pasożytów
z organizmu.

Główne cechy CoFiber

CoFiber zawiera w sobie rozpuszczalny błonnik pokarmowy, pochodzący z nasion babki płesznik, który po spożyciu tworzy śluz wiążący wodę
i zmiękczający treść jelitową. Dzięki czemu ochrania ściany żołądka przed działaniem czynników drażniących i wspomaga proces oczyszczania jelit. Jego działanie można porównać do gąbki, która pochłania i wymywa z Twoich jelit zalegające tam nieczystości.

Czosnek pospolity

przyczynia się do utrzymania równowagi mikrobiologicznej w jelitach oraz wspomaga obronę przed szkodliwymi mikroorganizmami (bakterie, grzyby)

null

Wrzos zwyczajny

wspomaga funkcje
wydalnicze
jelit

null

Hibiskus

wspomaga układ trawienny, pomaga utrzymać optymalny komfort trawienny, przyczynia się do dobrego samopoczucia. Działa moczopędnie.

null

Kora cynamonu

pomaga utrzymać prawidłowy poziom gazów żołądkowych i komfort żołądka. Posiada aktywność przeciwutleniającą.

null
null

Orzech włoski

wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego.
Pomaga w utrzymaniu regularności pracy jelit

null

Mniszek lekarski

przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu żółciowego oraz wątroby. Pomaga utrzymać fizjologiczną równowagę pH w żołądku. Pomaga utrzymać prawidłowy przepływ moczu

null

Aloes zwyczajny

wspiera regularną
pracę jelit.

null

Papaja

wspomaga komfort trawienny,
wspomaga eliminację pasożytów.

Porcja zalecana do spożycia

Doustnie – przez pierwsze 7 dni jedna płaska miarka proszku CoFiber, od 8. dnia dwie płaskie miarki. Około 15 minut przed śniadaniem, korzystając z załączonej plastikowej miarki należy wsypać proszek CoFiber do szklanki z nie gazowaną (najlepiej ciepłą) wodą, sokiem lub innym napojem, dokładnie wymieszać i natychmiast wypić. Wskazane jest wypicie do śniadania jeszcze jednej szklanki jakiegoś napoju (najlepiej nie gazowanej wody).

Skład

Nasienie babki płesznik, skórka cytrynowa, kwiat hibiskusa, łupina orzecha włoskiego, kwiat wrzosu, kwiat bratka polnego, aloes, owoc pieprzu cayenne, kora cynamonu, znamię kukurydzy, korzeń mniszka lekarskiego, nasienie kozieradki, czosnek, korzeń imbiru, owoc papai, liść mięty pieprzowej, liść jeżyny pofałdowanej, pestki dyni, kora wiązu czerwonego, korzeń juki, guma guar.

Zwartość

400 g

W jaki sposób można się pozbyć toksyn:

Nie łudź się, że jesteś wolny od toksyn! To niemożliwe, ponieważ one
są wszędzie: w jedzeniu, które spożywamy, w wodzie, którą pijemy, w powietrzu, którym oddychamy i w wielu produktach, z których codziennie korzystamy.
W naszym jelicie grubym może znajdować się ponad 400-500 „lokatorów”. Jeśli jest ono zanieczyszczone, toksyny mogą wydostawać się poza jego obręb
i powodować choroby pobliskich narządów takich jak: nerki, wątroba, trzustka, śledziona, a u kobiet – macica, jajniki, u mężczyzn – prostata. Toksyny
są przyczynami poważnych zaburzeń w organizmie, ponieważ osłabiają
go i sprawiają, że staje się bardziej podatny na różne problemy zdrowotne.

Pomaga oczyszczać Twój organizm. Ta kompleksowa mieszanka składa się
z kilkudziesięciu ziół, błonników rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych w wodzie. Badania wykazały, że błonnik rozpuszczalny powoduje wiele zdrowotnych korzyści dla organizmu, a błonnik nierozpuszczalny pomaga usunąć z jelit toksyny i inne nieczystości (np. złogi kałowe). Ponadto pomaga utrzymać prawidłową wagę ciała, poprzez to, że pęcznieje w żołądku i daje uczucie sytości, dzięki czemu mniej jemy. Dobroczynnie wpływa na przewód pokarmowy
i wspomaga prawidłowe trawienie i wydalanie.

Produkt4