CoFiber

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI PRODUKTAMI

CoFiber

Kompozycja ziół oczyszczających i dwóch rodzajów błonnika

Sypiąc dwie miarki tego unikalnego składu roślinno-ziołowego wraz z dwoma rodzajami błonnika – rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego, do szklanki z wodą lub sokiem, mieszając, a następnie wypijając, zaczniesz proces dostarcaznia swojemu organizmowi drogocennego błonnika.

Produkt4
Produkt4

CoFiber

CoFiber to suplement diety przeznaczony dla osób, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i układu pokarmowego wspomagając przy tym perystaltykę jelit. Produkt uzupełnia codzienną dietę między innymi w rozpuszczalny błonnik pokarmowy pochodzący z nasion babki płesznik.

Główne cechy CoFiber

CoFiber zawiera w sobie rozpuszczalny błonnik pokarmowy, pochodzący z nasion babki płesznik, który po spożyciu tworzy śluz wiążący wodę
i zmiękczający treść jelitową. Jego działanie można porównać do gąbki, która pochłania i wymywa z Twoich jelit zalegające tam nieczystości.

Czosnek pospolity

wspomaga pracę jelit.

null

Kora cynamonu

pomaga utrzymać prawidłowy poziom gazów żołądkowych i komfort żołądka. Posiada aktywność przeciwutleniającą.

null
null

Orzech włoski

wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego.
Pomaga w utrzymaniu regularności pracy jelit

null

Mniszek lekarski

przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu żółciowego oraz wątroby. Pomaga utrzymać fizjologiczną równowagę pH w żołądku. Pomaga utrzymać prawidłowy przepływ moczu

Porcja zalecana do spożycia

Doustnie – przez pierwsze 7 dni jedna płaska miarka proszku CoFiber, od 8. dnia dwie płaskie miarki. Około 15 minut przed śniadaniem, korzystając z załączonej plastikowej miarki należy wsypać proszek CoFiber do szklanki z nie gazowaną (najlepiej ciepłą) wodą, sokiem lub innym napojem, dokładnie wymieszać i natychmiast wypić. Wskazane jest wypicie do śniadania jeszcze jednej szklanki jakiegoś napoju (najlepiej nie gazowanej wody).

Skład

Nasienie babki płesznik, skórka cytrynowa, kwiat hibiskusa, łupina orzecha włoskiego, kwiat wrzosu, kwiat bratka polnego, aloes, owoc pieprzu cayenne, kora cynamonu, znamię kukurydzy, korzeń mniszka lekarskiego, nasienie kozieradki, czosnek, korzeń imbiru, owoc papai, liść mięty pieprzowej, liść jeżyny pofałdowanej, pestki dyni, kora wiązu czerwonego, korzeń juki, guma guar.

Zwartość

400 g

Toksyny w naszym organizmie

Nie łudź się, że jesteś wolny od toksyn! To niemożliwe, ponieważ one
są wszędzie: w jedzeniu, które spożywamy, w wodzie, którą pijemy, w powietrzu, którym oddychamy i w wielu produktach, z których codziennie korzystamy.
W naszym jelicie grubym może znajdować się ponad 400-500 „lokatorów”. Jeśli jest ono zanieczyszczone, toksyny mogą wydostawać się poza jego obręb
i powodować problemy zdrowotne.

Produkt4

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.