Jak stosować

Jak stosować?

Kuracja oczyszczająca Colon Pack daje najlepsze efekty jeśli stosuje się ją przestrzegając zaleceń producenta

Poradnik stosowania zestawu Colon Pack

Krok 1 Parasine Plus

Kurację zawsze zaczynasz od Parasine Plus: doustnie (rano, około 30 minut przed śniadaniem) przez pierwsze 10 dni po 2 kapsułki dziennie przez kolejne 20 dni po 4 kapsułki dziennie. Popij szklanką niegazowanej wody lub soku.

Krok01
Krok5

Krok 2 CoFiber

Po ok. 15 – 30 minutach stosujesz CoFiber: przez pierwsze 7 dni, za pomocą załączonej do opakowania miarki, wsyp do szklanki 1 płaską miarkę produktu i rozpuść w niegazowanej wodzie (najlepiej ciepłej), w soku lub innym napoju dokładnie mieszając. Po 7 dniach stosowania produktu zwiększ porcję do 2 miarek. Wypij natychmiast po przygotowaniu, najlepiej 15 minut przed śniadaniem. Wskazane jest wypicie do śniadania dodatkowo jednej szklanki napoju (najlepiej niegazowanej wody).

Krok 3 Naturalna Herbatka Oczyszczająca

Naturalną Herbatkę Oczyszczającą pijemy wieczorem przed położeniem się spać. Sposób przyrządzenia: Jedną saszetkę włóż do szklanki, zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą. Przez pierwsze 7 dni zaparzaj herbatkę maksimum 2 minuty. Następnie wydłużaj czas parzenia do 5 – 8 minut; można wyciskać esencję z saszetki. Tak sporządzony napar wypij wieczorem przed snem. Saszetka jest jednorazowego użytku. Po przygotowaniu naparu saszetkę wyrzuć, nie zaparzaj ponownie.

W czasie stosowania zestawu Colon Pack należy dziennie wypijać łącznie od 8 do 10 szklanek czystej niegazowanej wody.

Krok03
Krok4

Przeciwwskazania

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej nie przekraczającej 25 °C,
w suchym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zestaw Colon Pack uzyskał pozytywną opinię Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zestaw Colon Pack przeznaczony jest dla osób, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego i układu pokarmowego wspomagając przy tym perystaltykę jelit.

Suplementy diety z zestawu Colon Pack zaleca się stosować przez 30 dni. Nie przekraczać zalecanej przez producenta do spożycia dziennej porcji produktu. Po tym okresie zaleca się powtarzać przyjmowanie produktów z zestawu Colon Pack dwa razy do roku.