Parasine Plus

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI PRODUKTAMI

Parasine Plus

Został opracowany tak, by wspomagać Twój organizm. Zawiera najwyższej jakości zioła znane z właściwości oczyszczających i różne rodzaje błonnika.

Sklep11
Sklep11

Parasine Plus

W te kapsułki zostały zamknięte największe skarby natury. Popijając je wodą, dzień po dniu zaprzęgniesz ich silny roślinno-ziołowy skład do wspomagania funkcjonowania swojego organizmu.

Główne cechy Parasine Plus

Parasine Plus to suplement diety w postaci kapsułek zawierający w składzie odpowiednio dobraną kompozycję składników pochodzenia roślinnego. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w składniki pochodzenia roślinnego o udokumentowanym działaniu fizjologicznym na organizm człowieka.

Orzech włoski

wspiera funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Pomaga w utrzymaniu regularności pracy jelit cznych

null

Czosnek pospolity

przyczynia się do utrzymania równowagi mikrobiologicznej w jelitach oraz wspomaga obronę przed szkodliwym mikroorganizmami (bakterie, grzyby)

null

Szałwia lekarska

wspiera system obronny organizmu. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego w tym żołądka

null
null

Rdest

przeciwutleniacz, wspomaga ochronę przed wolnymi rodnikami

null

Kozieradka

wspomaga fizjologiczną równowagę pH w żołądku. Wspomaga komfort trawienny

null

Mięta pieprzowa

przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, pomaga utrzymać zdrowy brzuch. Pomaga w niestrawności

Porcja zalecana do spożycia

Doustnie, przez pierwsze 10 dni dwie kapsułki dziennie rano (około 30 minut przed śniadaniem), następnie zwiększ do 4 kapsułek dziennie (rano) przez kolejne 20 dni. Popij szklanką niegazowanej wody lub soku.

Skład

owoc orzecha włoskiego, ziele rdestu ptasiego, liść tymianku, goździki, liść szałwii lekarskiej, czosnek pospolity, korzeń goryczki, nasiona kozieradki, kwiat rumianku pospolitego, owoc pieprzu czarnego, liść mięty pieprzowej, koper włoski, żelatyna.

Zwartość

100 kapsułek

W jaki sposób można się nabawić pasożytów:

przez picie zanieczyszczonej wody, od zwierząt domowych, przez jedzenie niedogotowanego mięsa lub niedokładnie umytych owoców i warzyw, przez korzystanie z publicznych toalet, przez pływanie w zbiornikach wodnych.

Co powodują pasożyty? po dłuższym bytowaniu w organizmie mogą wywołać problemy jelitowe i skórne, alergie, wzdęcia, zaparcia, nieprzyjemny zapach ciała, zmęczenie. Przyczyniają się również do osłabienia odporności organizmu
i przyśpieszają procesy starzenia się. Mylą się ci, którzy sądzą, że problem pasożytów ogranicza się do słabo rozwiniętych krajów tropikalnych. Jest wiele rodzajów pasożytów, którymi my też możemy się zarazić na różnych etapach życia.

Sklep11