Naturalna Herbatka Oczyszczająca

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI PRODUKTAMI

Naturalna Herbatka Oczyszczająca

Wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, ułatwia wypróżnianie i przyswajanie substancji odżywczych

Ulubiony element użytkowników zestawu Colon Pack. Pyszna herbatka ziołowa, bogata w całą gamę składników. Będziesz mile zaskoczony jej odczuwalnym działaniem na jelita i łatwością wypróżnień. Wiele osób informuje nas, że po herbatce łatwiej się im zasypia. Jej komponenty przyczyniają się także do poprawy funkcjonowania żołądka, jelit i nerek, a także do lepszego przyswajania składników odżywczych.

Sklep10
Sklep10

Naturalna Herbatka Oczyszczająca

Naturalna Herbatka Oczyszczająca Mitra skomponowana wyłącznie
z naturalnych składników, wspomaga usuwanie toksycznych substancji
z organizmu. Odpowiednio dobrane komponenty poprawiają funkcjonowanie żołądka, jelit i nerek i ułatwiają organizmowi przyswajanie składników odżywczych. Wspomagają wypróżnianie. Naturalna Herbatka Oczyszczająca Mitra suplement diety wspomaga usuwanie toksycznych substancji z organizmu, ułatwia wypróżnianie.

null

UŁATWIA WYPRÓŻNIANIE

Jeśli masz zaparcia
to Naturalna Herbatka Oczyszczająca
będzie dla Ciebie
wielką ulgą.

null

TOKSYNY

Herbatka współdziałając i wzmacniając
efekt całego
zestawu,wspomaga
pozbywanie
się toksyn.

null

PRZYSWAJANIE

Odpowiednio dobrane składniki herbatki przyczyniają się do lepszego przyswajania składników odżywczych przez organizm.

Naturalna Herbatka Oczyszczająca główne cechy

Naturalna Herbatka Oczyszczająca Mitra to suplement diety w postaci herbatki w saszetkach sporządzonej na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego o udokumentowanym działaniu fizjologicznym na organizm człowieka, wspomagających naturalny proces usuwania toksyn z organizmu i wypróżniania. Produkt ten jest przeznaczony dla osób, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz układu moczowego.

Dzika róża

przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspomaga funkcje trawienne.

null

Rumianek

wspomaga proces
trawienia.

null
null

Mięta pieprzowa

pozytywnie wpływa na zdrowie jelit,  przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.

null

Prawoślaz

wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego – wspiera regularne wypróżnienia.

Porcja zalecana do spożycia

Naturalną Herbatkę Oczyszczającą pijemy wieczorem przed położeniem się spać. Jedną saszetkę włóż do szklanki, zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą. Przez pierwsze 7 dni zaparzaj 1 maksimum 2 minuty. Następnie wydłużaj czas parzenia do 5-8 minut, jeśli potrzebujesz to możesz wyciskać esencję z saszetki. Sam musisz określić jak długo zaparzać herbatkę. Jednym wystarcza minuta lub dwie, inni aby osiągnąć właściwy efekt porannego wypróżniania potrzebują zaparzać ją dłużej.

Skład

liście senesu, kora kruszyny, owoc dzikiej róży, skórka pomarańczowa, liść mięty pieprzowej, kwiat rumianku, korzeń prawoślazu.

Zwartość

60g (30 saszetek 2g)

W jaki sposób zwalczyć zaparcia:

Na zaparcia cierpi bardzo wielu z nas (co druga kobieta i co czwarty mężczyzna). Problem jest wstydliwy, ale też niezwykle dolegliwy. I co gorsza szkodliwy, ponieważ zalegające masy kałowe i przedłużające się procesy gnilne grożą samozatruciem organizmu.

Jeśli wypróżnienia nie następują regularnie i wystarczająco często, zwykle jesteśmy sami sobie winni. Gubią nas niewłaściwe nawyki żywieniowe
i nieodpowiedni tryb życia. Dostarczamy organizmowi za mało błonnika – stosujemy ubogo resztkową dietę, która zresztą stanowi czynnik ryzyka rozwoju nowotworu jelita grubego. Mamy za mało ruchu – siedzący tryb życia nie pobudza jelit do pracy, nie wzmaga ich ruchów robaczkowych. Powszechnym grzechem jest także przyjmowania za małej ilości płynów – lekarze zalecają
2 litry dziennie.

Nieregularne wypróżnianie i zbyt długie zaleganie mas kałowych w jelitach oznaczają, że procesy gnilne zachodzące w jelitach wydłużają się, a tym samym zaburzają dobroczynną równowagę między dobrymi a złymi bakteriami tam bytującymi i osłabiają naszą odporność.

Dlatego nie wolno bagatelizować zaparć, mimo że są tak bardzo powszechne.
W ich zwalczaniu pomoże NATURALNA HERBATKA OCZYSZCZAJĄCA MITRA
z zestawu COLON PACK, która ułatwia wypróżnianie i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. W jej skład wchodzą wyłącznie naturalne składniki.

Sklep10