Naturalna Herbatka Oczyszczająca

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI PRODUKTAMI

Naturalna Herbatka Oczyszczająca

Ulubiony element użytkowników zestawu Colon Pack. Pyszna herbatka ziołowa, bogata w całą gamę składników. Będziesz mile zaskoczony jej odczuwalnym działaniem:)

Sklep10
Sklep10

Naturalna Herbatka Oczyszczająca

Naturalna Herbatka Oczyszczająca Mitra skomponowana została wyłącznie z naturalnych składników. Wspomaga naturalny rytm wypróżnień i świetnie smakuje:)

Naturalna Herbatka Oczyszczająca główne cechy

Naturalna Herbatka Oczyszczająca Mitra to suplement diety w postaci herbatki w saszetkach sporządzonej na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego o udokumentowanym działaniu fizjologicznym na organizm człowieka. Produkt ten jest przeznaczony dla osób, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego oraz układu moczowego.

Dzika róża

przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspomaga funkcje trawienne.

null

Rumianek

wspomaga proces
trawienia.

null
null

Mięta pieprzowa

przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, pomaga utrzymać zdrowy brzuch. Pomaga w niestrawności.
null

Prawoślaz

wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego – wspiera regularne wypróżnienia.

Porcja zalecana do spożycia

Naturalną Herbatkę Oczyszczającą pijemy wieczorem przed położeniem się spać. Jedną saszetkę włóż do szklanki, zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą. Przez pierwsze 7 dni zaparzaj 1 maksimum 2 minuty. Następnie wydłużaj czas parzenia do 5-8 minut, jeśli potrzebujesz to możesz wyciskać esencję z saszetki. Sam musisz określić jak długo zaparzać herbatkę. Jednym wystarcza minuta lub dwie, inni aby osiągnąć właściwy efekt porannego wypróżniania potrzebują zaparzać ją dłużej.

Skład

liście senesu, kora kruszyny, owoc dzikiej róży, skórka pomarańczowa, liść mięty pieprzowej, kwiat rumianku, korzeń prawoślazu.

Zwartość

60g (30 saszetek 2g)

W jaki sposób zwalczyć zaparcia:

Na zaparcia cierpi bardzo wielu z nas (co druga kobieta i co czwarty mężczyzna). Problem jest wstydliwy, ale też niezwykle dolegliwy. I co gorsza szkodliwy, ponieważ zalegające masy kałowe i przedłużające się procesy gnilne grożą samozatruciem organizmu.

Jeśli wypróżnienia nie następują regularnie i wystarczająco często, zwykle jesteśmy sami sobie winni. Gubią nas niewłaściwe nawyki żywieniowe
i nieodpowiedni tryb życia. Dostarczamy organizmowi za mało błonnika – stosujemy ubogo resztkową dietę, która zresztą stanowi czynnik ryzyka rozwoju nowotworu jelita grubego. Mamy za mało ruchu – siedzący tryb życia nie pobudza jelit do pracy, nie wzmaga ich ruchów robaczkowych. Powszechnym grzechem jest także przyjmowania za małej ilości płynów – lekarze zalecają
2 litry dziennie.

Nieregularne wypróżnianie i zbyt długie zaleganie mas kałowych w jelitach oznaczają, że procesy gnilne zachodzące w jelitach wydłużają się, a tym samym zaburzają dobroczynną równowagę między dobrymi a złymi bakteriami tam bytującymi i osłabiają naszą odporność.

Sklep10