MultiSet

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYMI PRODUKTAMI

Multiset

Suplement diety

MultiSet to kompleksowy preparat, który dostarcza nam substancji i związków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. W badaniach naukowych określono, że jego składniki zawierają: 19 minerałów i pierwiastków śladowych, 17 witamin, 19 aminokwasów, 15 enzymów, 17 przeciwutleniaczy i 37 substancji organicznych aktywnych biologicznie, jednak w rzeczywistości zgodnie z powszechnie dostępną literaturą jest ich dużo więcej. Ich źródłem są zioła i rośliny od wieków stosowane w medycynie naturalnej.

Multiset
Multiset

MultiSet

Bogaty skład produktu MultiSet wspomaga funkcjonowanie każdego organizmu i działa wzmacniająco. Zalecany jest szczególnie w okresach przesilenia oraz po zakończeniu kuracji systemem Colon Pack.

Główne cechy MultiSet

Składniki MultiSet są tak precyzyjnie dobrane, by były całkowicie bezpieczne i przez swoje działanie przywracały naturalną równowagę organizmu, czyli homeostazę, która jest kluczem do witalności i zdrowia. MultiSet uzupełnia codzienną dietę w cenne składniki odżywcze, niezbędne do właściwego odżywienia komórek naszego organizmu, który tylko w ciągu minuty produkuje ok. 2 mln nowych na miejsce tych, które obumierają.

Dawkowanie

2 razy po 15 ml dziennie, sportowcy 2 razy po 15-30 ml dziennie. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Ze względu na zawartość naturalnych składników, kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się różnić. Nie ma to żadnego wpływu na jakość i działanie produktu. Może wytrącić się naturalny osad. Przed użyciem wstrząsnąć.

Skład

Granatowiec właściwy (Punica granatum L.), Żurawina wieloowocowa (Vaccinium macrocarpon Aiton), Malina właściwa (Rubus idaeus L.), Minerały MBM – VM KOC 300614-2 minmix (Calcium, Chromium, Copper, Iron, Magnesium, Manganese, Phosphorus, Potassium, Zinc, Carrier), Aloes (Aloe vera L.), Owies zwyczajny (Avena sativa), Winorośl właściwa(Vitis vinifera), Moringa olejodajna (Moringa oleifera Lam.), Żeń-szeń koreański (Panax ginseng C.A.Mey), Pokrzywa zwyczajna (Urtica dioica L.), Zielona herbata (Camellia sinensis L.), Borówka czarna (Vaccinium myrtillus), Likopen z pomidora zwyczajnego (Lycopersicon esculentum Mill.), Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus, Maxim.), Różeniec górski (Rhodiola rosea L.), substancje słodzące: fruktoza, syrop skrobiowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

MultiSet

MultiSet zaspokaja zwiększone zapotrzebowanie organizmu na energię, wzmacniając tym samym odporność i stymulując procesy samo naprawcze. Pełna kontrola, jaką firma Mitra sprawuje nad poszczególnymi fazami, począwszy od zakupu surowców, przez produkcję, aż do uzyskania gotowego produktu, jest gwarancją jego jakości i zgodności z najbardziej restrykcyjnymi normami. Warto go zażywać zwłaszcza po zakończeniu procesu oczyszczania organizmu, który wtedy szczególnie dobrze przyswaja tak potrzebne dobroczynne
substancje odżywcze.

Multiset