top

Poradnik Stosowania zestawu Colon Pack

1. Kurację zaczynasz zawsze od Parasine Plus:

doustnie - przez pierwsze 10 dni dwie kapsułki dziennie rano (około 30 minut przed śniadaniem), następnie zwiększ do 4 kapsułek dziennie (rano) przez kolejne 20 dni. Popij szklaną nie gazowanej wody lub soku.

2. Po około 15 do 30 minutach stosujesz CoFiber:

doustnie - przez pierwsze 7 dni jedna płaska miarka proszku CoFiber, od 8. dnia dwie płaskie miarki. Około 15 minut przed śniadaniem, korzystając z załączonej plastikowej miarki należy wsypać proszek CoFiber do szklanki z nie gazowaną (najlepiej ciepłą) wodą, sokiem lub innym napojem, dokładnie wymieszać i natychmiast wypić. Wskazane jest wypicie do śniadania jeszcze jednej szklanki jakiegoś napoju (najlepiej nie gazowanej wody).

3. Wieczorem, przed położeniem się spać pijemy Naturalną Herbatkę Oczyszczającą przygotowaną zgodnie z zaleceniem jak poniżej:

jedną saszetkę włóż do szklanki, zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą. Przez pierwsze 7 dni zaparzaj 1 maksimum 2 minuty. Następnie wydłużaj czas parzenia do 5 – 8 minut, jeśli potrzebujesz to możesz wyciskać esencję z saszetki. Sam musisz określić jak długo zaparzać herbatkę. Jednym wystarcza minuta lub dwie, inni aby osiągnąć właściwy efekt porannego wypróżniania potrzebują zaparzać ją dłużej.


Przeciwwskazania: nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

W czasie stosowania zestawu Colon Pack należy dziennie wypijać łącznie od 8 do 10 szklanek czystej niegazowanej wody.

System Oczyszczania Organizmu Colon Pack przewidziany jest na 30 dni. W przypadku stwierdzenia pasożytów zalecane jest stosowanie go przez kolejne 3 miesiące. W następnym roku ponownie zastosuj dwukrotne oczyszczanie najlepiej wiosną i jesienią.

Uwaga: Nie zalecamy powyższego programu dla kobiet ciężarnych i karmiących piersią oraz dla dzieci do lat 18. Osoby z poważnymi problemami zdrowotnymi, chorobami układu pokarmowego typu zapalenia czy owrzodzenia jelit powinny najpierw zasięgnąć porady swojego lekarza.


REAKCJE OCZYSZCZAJĄCE ORGANIZMU

Toksyny zawarte w otaczającym nas środowisku są częścią naszego życia. Zawarte są we wdychanym powietrzu, pitej wodzie i wszelkich napojach, żywności i są również wytwarzane przez ciało w wyniku przemian biochemicznych. Organizm posiada wiele systemów odtruwających. Jednak często się zdarza, że po wielu latach intensywnego życia, najczęściej nieodpowiedniego odżywiania, reakcje obronne nie nadążają z usuwaniem toksyn. Nadmiar nieusuniętych toksyn z organizmu przyczynia się do powstawania wielu chorób.

Skrajną odpowiedzią naszego organizmu na uwalnianie toksyn jest tzw. reakcja Jarisha-Herxheimera (RJH).

Jest to krótkotrwałe i nieszkodliwe „zatrucie” organizmu substancjami toksycznymi, powstałymi wskutek masowego obumierania szkodliwych mikroorganizmów, głownie chorobotwórczych grzybów i pasożytów jelitowych

Najczęstsze objawy RJH to: podwyższona temperatura ciała, pobolewania głowy, dreszcze, bóle mięśniowe i kostne, wysypki skórne, nieżyt nosa, pokasływanie, czasami pocenie się, ospałość, nadwrażliwość na inne zapachy i dźwięki, lekkie zawroty głowy, poirytowanie, jednodniowe kłopoty ze snem, zatwardzenia lub biegunka, wzdęcia, ogólne osłabienie, kołatania serca, zawroty głowy, nieznaczna zmiana zabarwienia moczu.

Objawy te mogą zmieniać się jak w kalejdoskopie i najczęściej ustępują po 2-3 dniach, lub tak jak jest najczęściej nigdy nie występują. Objawy RJH są symptomem oczyszczania i zdrowienia organizmu.

Mimo zauważalnych symptomów poprawy zdrowia ogólnego i samopoczucia nie każdy doświadcza bezpośrednio reakcji oczyszczających, niezależnie od ilości dni stosowania Colon Pack.

CO ZROBIĆ, JEŻELI STWIERDZISZ NASILONĄ REAKCJĘ OCZYSZCZAJĄCĄ?

Najczęściej jest tak że cieszymy się z reakcji oczyszczających organizmu. Lecz sami też powinniśmy pomóc w czyszczeniu naszej Katedry.

POZYTYWNE REAKCJE OCZYSZCZAJĄCE

Reakcje pozytywne są zauważalne już po kilku dniach, jak np.: regulacja wypróżnień, znaczna poprawa pamięci, znikają wzdęcia w nadbrzuszu, poprawia się nastrój dobrego samopoczucia, pojawia się więcej energii życiowej, normalizacja wagi ciała w ciągu 4-6 tygodni, spokojniejszy sen.

A więc dużo zdrowia i miłych snów!

Dr Eugeniusz Siwik

colonpack

Cena zestawu Colon Pack 250,00 zł - zamów teraz


Szczegółowy opis produktów składających się na zestaw Colon Pack:

Parasine Plus - usuwa z organizmu pasożyty i toksyny

Większość ludzi mieszkających w krajach wysoko rozwiniętych myśli, że nie musi się martwić o pasożyty. Jednak z drugiej strony więcej niż połowa dorosłej populacji z tych państw „hoduje” w swym ciele przynajmniej jeden rodzaj szkodliwych organizmów. Głównymi źródłami tego problemu są: zwierzęta domowe, zanieczyszczona woda, niedogotowane mięso, niedokładnie umyte owoce i warzywa.

Parasine Plus – to silnie działająca kompozycja składników roślinnych i ziół zamknięta w ułatwiających dawkowanie kapsułkach (celulozowych). Została opracowana w celu wyeliminowania z organizmu niepożądanych drobnoustrojów pasożytniczych oraz substancji toksycznych.

Skład: łupina orzecha włoskiego, ziele rdestu ptasiego, goździki, liść szałwii, czosnek, korzeń goryczki, nasiona kozieradki, kwiat rumianku, owoc pieprzu czarnego, liść mięty pieprzowej, liść tymianku, owoc kopru włoskiego, żelatyna (roślinna).

Cena Parasine Plus 75,00 zł - zamów teraz


CoFiber - kompozycja ziół oczyszczających i dwóch rodzajów błonnika

Przy obecnym sposobie odżywiania ponad 90% osób nie spożywa wystarczającej ilości błonnika w swojej diecie. Może to prowadzić do powstawania złogów nie strawionego pokarmu w jelitach, co z kolei osłabia wchłanianie składników odżywczych i zaburza trawienie.

CoFiber został zaprojektowany tak, by pomóc w oczyszczaniu Twojego ciała. Ta zrównoważona formuła składa się z wielu ziół oraz błonników rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych w wodzie. Badania wykazały , że błonnik rozpuszczalny jest niezwykle korzystny dla organizmu, podczas gdy błonnik nierozpuszczalny pomaga usunąć z jelit toksyny oraz inne zanieczyszczenia (np. złogi kałowe). Dodatkowo błonnik pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała, ponieważ wywołuje uczucie sytości w żołądku, przez co automatycznie mniej jesz.

Główne składniki: nasienie babki płesznik, skórka cytrynowa, kwiat hibiskusa, łupina orzecha włoskiego, kwiat wrzosu, kwiat bratka polnego, aloes, owoc pieprzu cayenne, kora cynamonu, znamię kukurydzy, korzeń mniszka lekarskiego, nasienie kozieradki, czosnek, korzeń imbiru, owoc papai, liść mięty pieprzowej, liść jeżyny pofałdowanej, pestki dyni, kora wiązu czerwonego, korzeń juki, guma guar.

Cena CoFiber 150,00 zł - zamów teraz


Naturalna Herbatka Oczyszczająca - regeneruje układ moczowy, jelitowy i immunologiczny, ułatwia wypróżnianie

Naturalna Herbata Oczyszczająca to mieszanka na bazie naturalnych składników, wspomagająca usuwanie toksycznych substancji z organizmu. Odpowiednio dobrane komponenty przyczyniają się do poprawy funkcjonowania żołądka, jelit i nerek, a także do lepszego przyswajania składników odżywczych przez organizm. Ułatwia wypróżnianie.

Skład: owoc bzu czarnego, owoce głogu, liście pokrzywy, korzeń cykorii, ziele rdestu, korzeń lubczyka, korzeń mniszka lekarskiego, skórka dzikiej róży, kłącze tataraku, siemię lniane, liść mięty, owoc kopru włoskiego, skórka pomarańczy, Garcinia Cambogia, kwiat rumianku.

Cena Herbatki 25,00 zł - zamów teraz

Aby zamówić kliknij: TUTAJ
Możesz przyjść do nas: MITRA 04-052 Warszawa, ul. Grenadierów 13/96
lub zadzownić: tel. 22-813-90-01
Zamówienia wysyłkowe złożone do godziny 12 realizujemy jeszcze tego samego dnia.